Wiadomości branżowe

ZyXEL przedstawił przełomowe rozwiązania FTTx i VDSL2 Vectoring na targach BBWF 2014 w Londynie

Zaprezentowane rozwiązania ZyXELa FTTx i VDSL2 Vectoring, umożliwiają operatorom usług internetowych realizowanie wyzwań w zakresie szybkości i niezawodności połączeń przy jednoczesnej maksymalizacji zwrotu z inwestycji oraz minimalizacji całkowitego kosztu instalacji nowych połączeń światłowodowych.

Użytkownicy szerokopasmowi oczekują w swoich domach możliwości oglądania wielu strumieni wideo w dużej rozdzielczości, wgrywania i pobierania plików multimedialnych oraz korzystania z serwisów wymagających sporej przepustowości, zarówno na urządzeniach kablowych jak i bezprzewodowych – bez awarii i bez wysokich rachunków.

Usługi inteligentnego domu oraz coraz większa popularność internetu w urządzeniach (Internet of Things) oznaczają potrzebę podłączania do domowej sieci dużej ilości czujników, bram i kontrolerów – zwiększając tym samym zapotrzebowanie na przepustowość i niezawodność oferowanych usług.

ZyXEL Communications, to światowy lider z 25 letnim doświadczeniem w zakresie dostarczania nowoczesnych technologii sieciowych, które ułatwiają pracę i umożliwiają operatorom korzystanie z najnowszych rozwiązań. Dzięki temu ZyXEL doskonale rozumie aktualne wyzwania związane z rosnącym zapotrzebowaniem na przepustowość i prędkość połączeń. Oferowane rozwiązania umożliwiają stworzenie wysokowydajnej infrastruktury od centrali, aż do domu klienta.

Technologia ZyXEL VDSL2 Vectoring, która jest najważniejszą cechą najnowszych modeli VDSL CPE VMG8924/VMG8948, to doskonały przykład obrazujący, jak ZYXEL pomaga operatorom w uzyskaniu maksymalnego zwrotu z inwestycji.

Poprzez wyeliminowanie przesłuchów generowanych w połączonych przewodach VDSL2, technologia wektorowa efektywnie podwaja dostępną przepustowość i prawie potraja zasięg usług. Wraz z dodatkową funkcjonalnością DSL bonding i podwójnym interfejsem DSL/Ethernet WAN, seria ZyXEL VMG8924/VMG8948 oferuje niespotykaną dostępność połączeń, elastyczność oraz wydajność, umożliwiając dostawcom usług optymalne wykorzystanie swoich sieci opartych na kablach miedzianych.

Usługi FTTx oferowane w rozwiązaniach E2E GPON

ZyXEL oferuje również szeroką gamę rozwiązań E2E GPON, umożliwiając operatorom płynną migrację z DSL na połączenia światłowodowe oraz umożliwia oferowanie usług w technologii Fiber-to-the-Home przesyłając internet, telewizję oraz telefon pojedynczym połączeniem światłowodowym.

Modularna obudowa OLT2412/2406 pozwala na elastyczne dostosowanie i zaimplementowanie najbardziej opłacalnych urządzeń oraz technologii światłowodowych. W obudowie można zainstalować 8 lub 4 liniowe karty, dwie karty do połączeń typu uplink (tylko w modelu 2412) i dwie karty do zarządzania. Poza maksymalną ilością połączeń GPON o wartości 2048 lub 1024, ZyXEL OLT oferuje również 16 lub 32 aktywne połączenia światłowodowe. Dodatkowo karty do zarządzania, karty do połączeń uplink i moduły zasilające można skonfigurować jako komponenty redundantne oferujące wyższy poziom stabilności sieciowej.

Unikalna skalowalność i elastyczność kompleksowej serii urządzeń VDSL2 i FTTx marki ZyXEL, wynikają z ogromnego doświadczenia w zakresie wdrożeń w przemyśle rozwiązań dostępowych oraz z wieloletniej determinacji firmy ZyXEL w tworzeniu rozwiązań, które uproszczają integrację sieci oraz obniżają ryzyko inwestycji i pozwalają klientom wyprzedzać konkurencję.

Więcej informacji na temat oferty producenta znajduje się na stronie: http://www.zyxel.com/pl/pl/

 

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ZYXEL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Carlson Rezidor   #Daniel Pugh   #David Henry   #Hotel Trends Poland