IT i technologie LIFESTYLE

Wyniki pierwszego konkursu TEN by Fotolia 3

Data publikacji: 2014-04-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wyniki pierwszego konkursu TEN by Fotolia 3
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Trzeci sezon Kolekcji TEN by Fotolia zmienił formułę, w ramach której po każdej pracy TEN ogłoszony zostaje konkurs na najlepsze zdjęcie oraz grafikę zainspirowaną oryginalnym projektem.

Wyniki pierwszego konkursu TEN by Fotolia 3 LIFESTYLE, IT i technologie - Trzeci sezon Kolekcji TEN by Fotolia zmienił formułę, w ramach której po każdej pracy TEN ogłoszony zostaje konkurs na najlepsze zdjęcie oraz grafikę zainspirowaną oryginalnym projektem.

Pierwszy konkurs zwyciężył Paweł Szenher z Polski w kategorii fotograficznej oraz David Gonzales z Dominikany w kategorii graficznej.

Marcowy konkurs, który był pierwszym z pięciu zaplanowanych w tej edycji kampanii, został rozstrzygnięty. Duża ilość zgłoszonych prac, zarówno w kategorii fotograficznej, jak i graficznej świadczy o tym, że wyzwanie i nowa formuła spodobały się międzynarodowej społeczności TEN. Projektanci graficzni zostali poproszeni o stworzenie pliku .PSD na temat, który w oryginalnym projekcie zainspirował Mike’a Campau, czyli „Woman in the future”. Przed fotografami postawiono natomiast zadanie zrobienia zdjęcia w oparciu o technikę malowania światłem (light painting) autorstwa Erica Paré, którą wykorzystał w projekcie TEN i szczegółowo wytłumaczył w specjalnym wideo making-of. 
Jury konkursowe, jak zawsze, było pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu talentu, który widać w nadesłanych pracach i miało trudne zadanie wyboru jedynie dwóch zwycięzców. 

Gratulacje dla Davida Gonzalesa, którego plik .PSD wygrał w konkursie graficznym oraz Pawła Szenhera, który zdobywa nagrodę w konkursie fotograficznym.

David Gonzales wygrywa te wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych partnerów, w tym: 
– 1 x tablet Wacom Intuos Pro M
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 x drukarka Roland VersaStudio BN-20
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 1 x szablon Template Monster (pojedyncza licencja) + dedykowane usługi o wartości 300$
– 1 x roczny abonament Fotolia (25 pobrań miesięcznie)

Paweł Szenher zdobywa ten rewelacyjny zestaw nagród: 
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 reflektor Westcott 43 "Octogonal Apollo Orb
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 300 kredytów Fotolia do wykorzystania na Fotolia.com

Dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili do konkursu swoje prace i zdjęcia. Jeśli komuś nie udało się wziąć udziału w tym konkursie, bank zdjęć Fotolia informuje, że kolejny kreatywny konkurs startuje już 12 maja!
Więcej informacji o kampanii oraz konkursie można znaleźć na Facebooku oraz stronie www.tenbyfotolia.com

O projekcie TEN Fotolia

Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która powstała przy współpracy Fotolii z dwoma wspólnotami graficznymi – Wisibility i Amkashop. Przez kolejnych 10 miesięcy użytkownicy internetu mogą pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z 10 światowej sławy artystów cyfrowych, które powstały na bazie zdjęć z Fotolii. Użytkownicy internetu w każdym kolejnym miesiącu trwania projektu będą mieli dostęp do pliku .PSD, w którym będzie można zobaczyć wszystkie warstwy i wykorzystane techniki. Projekt TEN wspierają międzynarodowi partnerzy Adobe i Wacom, a także lokalni Wilogo, EIZO oraz Eduweb.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wyniki pierwszego konkursu TEN by Fotolia 3 LIFESTYLE, IT i technologie - Trzeci sezon Kolekcji TEN by Fotolia zmienił formułę, w ramach której po każdej pracy TEN ogłoszony zostaje konkurs na najlepsze zdjęcie oraz grafikę zainspirowaną oryginalnym projektem.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts