IT i technologie LIFESTYLE

V – zasilacze przyszłości od Cooler Master

Data publikacji: 2015-09-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: V – zasilacze przyszłości od Cooler Master
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Rozwój technologii sprawia, że większość użytkowników pecetów musi co pewien czas modyfikować swój sprzęt komputerowy. W związku z tym Cooler Master przygotował V – nową serię innowacyjnych zasilaczy.

V – zasilacze przyszłości od Cooler Master LIFESTYLE, IT i technologie - Rozwój technologii sprawia, że większość użytkowników pecetów musi co pewien czas modyfikować swój sprzęt komputerowy. W związku z tym Cooler Master przygotował V - nową serię innowacyjnych zasilaczy.

Rozwój technologii sprawia, że większość użytkowników pecetów musi co pewien czas modyfikować swój sprzęt komputerowy. W związku z coraz większymi potrzebami energetycznymi najnowszych modeli procesorów i kart graficznych, Cooler Master przygotował V – nową serię innowacyjnych zasilaczy.

Zasilacze Cooler Master serii V zostały stworzone w ten sposób, by przy maksymalnej miniaturyzacji uzyskać możliwie najlepszą wydajność. Udało się to osiągnąć za sprawą zamiany konwencjonalnej płytki drukowanej na trójwymiarowy układ elektroniczny oraz wykorzystaniu wysokiej jakości kondensatorów i przetwornicy DC-DC LLC. Takie rozwiązanie skutecznie zminimalizowało straty cieplne, napięcie tętnień i szumy sygnału. 

Poza zwiększeniem sprawności i miniaturyzacją zasilacza, Cooler Master zmierzył się również z charakterystycznym, irytującym buczeniem. W tym celu do chłodzenia wykorzystał wentylatory Silencio FP, charakteryzujące się wysokim ciśnieniem oddawanego powietrza przy bardzo niskim poziomie hałasu. 

Seria V postawiła również na ułatwienie upakowania przewodów w nawet najmniej wygodnej obudowie, wykorzystując system w pełni modularnych, elastycznych, płaskich kabli. Co więcej, „V-ki” są o 22% mniejsze od standardowych zasilaczy, dzięki czemu są kompatybilne z niemalże wszystkimi standardami ATX i ITX.

Zasilacze dostępne będą w wariantach V550, V650, V650, V850, V1000 i V1200. Szeroka gama mocy sprawia, że urządzeń tej samej klasy będą mogli używać zarówno gracze, konstruktorzy serwerów jak i przeciętni użytkownicy.  Cała seria może poszczycić się klasą sprawności 80 PLUS Gold/ Platinum. Na wszystkie modele konsumenci otrzymają 5 lat gwarancji (poza V1200, na który producent udzieli gwarancji siedmioletniej).   

Produkty mają być dostępne w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a ich ceny zaczynają się od 469 zł. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
V – zasilacze przyszłości od Cooler Master LIFESTYLE, IT i technologie - Rozwój technologii sprawia, że większość użytkowników pecetów musi co pewien czas modyfikować swój sprzęt komputerowy. W związku z tym Cooler Master przygotował V - nową serię innowacyjnych zasilaczy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts