IT i technologie LIFESTYLE

Rubinowy zawrót głowy – czyli nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel

Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i

Data publikacji: 2017-02-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rubinowy zawrót głowy – czyli nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Rubinowy zawrót głowy – czyli nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel LIFESTYLE, IT i technologie - Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Z muzyką wszędzie i zawsze

Słuchawki Caps firmy Fresh’n’Rebel to świetne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się z ulubioną muzyką. Wystarczy podłączyć je pod urządzenie mobilne. Dzięki składanej konstrukcji możemy także zabrać słuchawki ze sobą gdziekolwiek chcemy, bez obawy, że ulegną uszkodzeniu. Ważące zaledwie 135 g słuchawki Caps wyposażone są dodatkowo w kabel audio 3.5 mm z mikrofonem i pilot, który jest kompatybilny z większością urządzeń z gniazdem o takiej właśnie średnicy. Dla osób, które cenią sobie jeszcze większą swobodę, dostępny jest także model bezprzewodowy. Dzięki połączeniu z telefonem lub odtwarzaczem MP3 poprzez Bluetooth można sterować muzyką za pośrednictwem samych słuchawek. Są one wyposażone w zintegrowany akumulator, który pozwala na słuchanie muzyki aż przez pięć godzin. Po rozładowaniu baterii można dalej cieszyć się muzyką podłączjąc słuchawki przez dołączony do zestawu kabel. Pilot na kablu w obu modelach słuchawek pozwala na sterowanie fukcjami odtwarzacza muzyki lub funkcji  telefonu.

Dźwięk opleciony tkaniną

Poza słuchawkami, które wspaniale prezentują się w kolorze głębokiej czerwieni, Fresh’n’Rebel postanowił odświeżyć wizerunek swoich znanych głośników bezprzewodowych z serii Rockbox Fabriq. Poczynając od najmniejszych – Cube obok skromnego, holenderskiego wzornictwa łączą w sobie wysoką jakość materiałów i doskonały dźwięk. Dzięki wytrzymałej baterii zapewniającej aż osiem godzin muzyki przy jednym ładowaniu, można zabrać je absolutnie wszędzie. Wiekszy model, Slice, wzmocniony jest pasywnym głośnikiem basowych tonów.
Za pośrednictwem technologii Bluetooth połączy się z telefonem, tabletem czy laptopem.
Jeszcze większy, Brick, posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która zapewnia aż dwadzieścia godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku w najwyższej jakości. Dodatkowo, model ten wyposażony jest w funkcję  Powerbank, dzięki której naładujemy rozładowany smartfon lub inne urządzenie. Największy głośnik – Chunk – to doskonały wybór dla miłośników wzornictwa oraz muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii DSP i pasywnemu basowi, można głośno odtwarzać ulubione melodie i niezależnie od głośności cieszyć się fantastycznym dźwiękiem z głębokim basem. Model ten, podobnie jak Brick, posiada wydajną baterię działającą przez dwadzieścia godzin oraz podobnie posłuży nam jako Powerbank.

A to już wiesz?  Wykorzystaj w 100% swój potencjał dzięki nowym monitorom iiyama G-Master

Rubinowa odsłona znanych i cenionych modeli produktów Fresh’n’Rebel przypadnie do gustu każdemu, kto lubi brzmienie wysokiej jakości oraz niebanalne wzornictwo. Na wiosnę jak znalazł!

Więcej na www.hama.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rubinowy zawrót głowy – czyli nowa odsłona słuchawek Fresh’n’Rebel LIFESTYLE, IT i technologie - Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy