IT i technologie LIFESTYLE

Rodzinne Święta na własnej farmie? Czemu nie!

Data publikacji: 2015-12-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rodzinne Święta na własnej farmie? Czemu nie!
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Wydawnictwo Techland proponuje prezent, który ucieszy nie tylko nastolatków, a wszystkim domownikom pozwoli spędzić wspólne święta z dala od miejskiego gwaru i szarugi.

Rodzinne Święta na własnej farmie? Czemu nie! LIFESTYLE, IT i technologie - Wydawnictwo Techland proponuje prezent, który ucieszy nie tylko nastolatków, a wszystkim domownikom pozwoli spędzić wspólne święta z dala od miejskiego gwaru i szarugi.

Polacy lubią obdarowywać swoich bliskich. Wybór prezentów nie należy jednak do najłatwiejszych przedświątecznych zadań. Szczególnie, jeżeli chce się uniknąć nietrafionych podarunków. Wychodząc naprzeciw temu ciężkiemu zadaniu, wydawnictwo Techland proponuje prezent, który ucieszy nie tylko nastolatków, a wszystkim domownikom pozwoli spędzić wspólne święta z dala od miejskiego gwaru i szarugi. Symulator Farmy 2016, czyli najnowsza edycja kultowej serii o tematyce rolniczej, to idealny wybór dla tych, którzy poszukują przemyślanych gier o walorach edukacyjnych i rozrywki dla całej rodziny.

 

Nie na darmo czas przedświątecznych zakupów nazywa się świąteczną gorączką. Według raportu Deloitte zdecydowana większość Polaków, bo aż 84% deklaruje, że obdaruje swoich bliskich prezentami. Lubimy wręczać upominki, skąd więc to przedświąteczne zakupowe przerażenie? Jak wynika z badań, trzy czwarte Polaków chce, aby wręczane prezenty były trafione i spełniły oczekiwania obdarowanego. Wśród pomysłów na podarunki sporą popularnością cieszą się nowinki elektroniczne – 19% dorosłych na prezent dla swoich bliskich wybierze gry. Gry, obok książek, pozostają także najczęstszymi podarunkami dla nastolatków – te otrzyma aż 22% dzieci i  nastolatków.

 

Prezent powinien być nie tylko atrakcyjny, ale też przydatny, nie znudzić się zbyt szybko, a jednocześnie posiadać walory edukacyjne. Taką propozycją są popularne na całym świecie gry typu symulator, gdzie gracz wciela się w kierowcę autobusu, maszynistę, operatora koparki czy rolnika i za jednym kliknięciem myszy przenosi się w całkowicie nowy świat – interesujących zawodów i ekstremalnych zadań. Odwzorowane szczegółowo i realistyczne symulatory zainteresują graczy w każdym wieku, a dzięki walorom edukacyjnym nauczą, na czym polega obsługa skomplikowanych maszyn czy nowoczesna uprawa roli.

 

Święta na farmie

Symulator Farmy 2016 to gra, która w długie zimowe wieczory dostarczy wiele rozrywki całej rodzinie – ponieważ swoich sił na wirtualnej farmie może spróbować każdy. A przed amatorami rolnictwa nie lada wyzwanie – zarządzanie farmą wymaga bowiem poświęcenia uwagi każdemu szczegółowi życia na roli po to, by na koniec zebrać jak największe zbiory. Na wirtualnych farmerów czeka ponad 80 różnych pól, na których uprawiać będą mogli nie tylko różne rodzaje zbóż, ale także popularne warzywa – oczywiście przy użyciu jednych ze 170 oryginalnych i drobiazgowo odwzorowanych maszyn rolniczych, takich jak kultowe polskie ciągniki. Pełne ręce roboty czekają także na fanów sadownictwa – ci ucieszą się ze specjalnego trybu uprawy owoców, w tym pysznych polskich jabłek. Twórcy zadbali także o wielbicieli zwierząt, które tak często możemy spotkać na wsi. Wśród inwentarza znajdują się kury, krowy, kaczki, konie, owce oraz kozy.

Deweloper gry, rodzime studio PlayWay, zadbał o to, aby maksymalnie odwzorować wszelkie aspekty uprawy roli, ponieważ gra uwzględnia różne pory roku i warunki pogodowe. Dzięki opcji multiplayer pola można uprawiać wraz ze znajomymi, a miłośnicy modyfikacji będą mogli puścić wodze fantazji i konstruować własne obiekty 3D. Symulator Farmy 2016 został określony oznaczeniem PEGI 3, więc jest bezpieczny nawet dla najmłodszych graczy. Gra na PC Windows w polskiej wersji językowej dostępna jest w sugerowanej cenie 69,90 zł.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rodzinne Święta na własnej farmie? Czemu nie! LIFESTYLE, IT i technologie - Wydawnictwo Techland proponuje prezent, który ucieszy nie tylko nastolatków, a wszystkim domownikom pozwoli spędzić wspólne święta z dala od miejskiego gwaru i szarugi.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts