Humana przez Internet wygodnie i szybko

Teaser

Rodzice niemowląt chętnie robią zakupy przez Internet. Nie tracą czasu na dojazdy i kolejki, a zamówienie mogą złożyć  np. w czasie drzemki dziecka. Szybki dostęp do produktów dla niemowląt Humana gwarantuje im stale rozwijana, nowoczesna platforma sprzedażowa Kidy.pl

Pełna oferta Humana w Kidy.pl

Kidy.pl to bezpieczna i przyjazna platforma e - commerce, założona przez dystrybutora Humana w Polsce, firmę Verco. Możliwość zamówienia produktów Humana on-line, to wyjście na przeciw potrzebom klientów – rodziców niemowląt i małych dzieci.

Klienci mają możliwość zamówienia produktów dla niemowląt i małych dzieci  z pełnej oferty Humana, gdyż wszystkie produkty dostępne na rynku polskim, można nabyć za pośrednictwem Kidy.pl. Przed złożeniem zamówienia, rodzice mogą uzyskać informację pomocą w wyborze produktu od opiekuna klienta.

Stały i szybki dostęp do produktów

Produkty Humana to nie tylko wysokiej jakości mleka i kaszki dla niemowląt, ale również specjalistyczne mieszanki na problemy żywieniowe niemowląt, produkty bezglutenowe oraz bezmleczne, ekologiczne obiadki w słoiczkach, soki i  deserki. Kidy.pl to również pierwsze miejsce, gdzie pojawiają się nowości Humana.

- „W Kidy.pl rodzice mają zapewniony stały dostęp do szerokiej gamy produktów Humana, co oznacza, że towar widoczny na stronie jest dostępny w magazynie, przechowywany ze szczególną starannością w odpowiednich warunkach, z gwarantowanym terminem przydatności." – mówi Aneta Domka-Hołub, Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z Kidy.pl

Internetowy zakup produktów Humana jest nie tylko wygodny, ale również szybki, co ważne w przypadku żywienia niemowląt i małych dzieci. Przy wybraniu odpowiedniej opcji zamówienia, towar będzie dostarczony już następnego dnia. Obecnie przy zakupach powyżej 150 zł oferowana jest opcja darmowej dostawy.

Produkty Humana to tylko jeden segment Kidy.pl. Rodzice znajdą tu również cały asortyment akcesoriów do karmienia, rozwoju, zabawy itd.  Kidy.pl to gwarancja udanych zakupów, o czym przekonało się już wielu zadowolonych rodziców.

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem niemowląt wielu znanych marek np. dr. Brown's  czy Tommee Tippee takie jak butelki do karmienia, kubeczki, smoczki itp. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt oraz duży wybór bezpiecznych i rozwijających zabawek.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.plwww.humana.pl  www.verco.com.pl

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe Humana dla niemowląt i małych dzieci, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety, wyroby medyczne. Verco Sp.z o.o. jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach:www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.drogeriazdrowie.pl    www.sutricon.pl  www.shou.com.pl  www.ofta.pl

 

< 234275" >
Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top