Wiadomości branżowe

Firmowa poczta nie może się ograniczać do e-maila. Oto nowoczesna platforma biurowa AZ.pl dla współczesnych MŚP

Firma AZ.pl, od 18 lat na polskim rynku domen internetowych, uruchamia zupełnie nową usługę łączącą w sobie funkcjonalności nowoczesnej poczty elektronicznej i sieciowej platformy kooperacyjnej w jednym. Usługa zadebiutuje na polskim rynku już 2 grudnia 2014 roku.

 

Poczta w AZ.pl to więcej niż e-mail

Poczta w AZ.pl to wygodna i efektywna platforma współpracy on-line. W ramach usługi użytkownicy mogą współdzielić i współedytować pliki, kalendarze oraz kontakty, a także organizować zadania dla całych zespołów. Dzięki funkcjonalnościom OX Text oraz OX Spreadsheet nowa usługa pocztowa AZ.pl umożliwi także na swobodną edycję on-line dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych w najpopularniejszych formatach – w tym także MS Word oraz MS Excel. Umożliwia to jednoczesne, wspólne edytowanie jednego dokumentu przez wiele osób.

 „AZ.pl rozumie, że o użyteczności usługi nie decyduje wyłącznie ogrom oferowanych funkcji. Niezwykle istotnym elementem jest wygoda użytkowania. Dlatego właśnie zadbaliśmy o to, aby nasz nowy produkt – pocztę email w AZ.pl – wyposażyć w intuicyjny interfejs, oparty na rozwiązaniu Open Xchange.” – powiedziała Maria Głowacka, Menedżer ds. Rozwoju Marki w AZ.pl. – Dzięki temu, poczta w AZ.pl to olbrzymie możliwości kooperacji udostepnione w przystepnej formie.

 

Poczta w AZ.pl to koniec z nijakością

Podstawowa funkcja nowej usługi AZ.pl to oczywiście nowoczesna, wolna od spamu i reklam, pozbawiona limitów przesyłu, skrzynka pocztowa, wzbogacona o kolejne 10 GB przestrzeni na wirtualnym dysku AZ.pl.

Ważnym elementem, który wyróżnia pocztę AZ.pl na tle konkurencji jest możliwość zerwania z nijakością zestandaryzowanych adresów pocztowych. Do każdej skrzynki AZ.pl przypiąć można własną, lub wybraną przez siebie domenę. Oznacza to, że jedynym narzuconym elementem adresu email w nowym AZ.pl jest znak „@”. Całą resztę użytkownik może ustalić sam. Po swojemu.

„Jeśli zakładając skrzynkę, internauta otrzymuje informację od dostawcy usługi, że wybrany przez niego adres jest zajęty, w związku z czym konieczne jest wydłużenie nazwy i dodanie do niej kilku cyfr oraz znaków specjalnych, najlepszym co można w takiej chwili zrobić to wejście na AZ.pl” – powiedziała Maria Głowacka, Menedżer ds. Rozwoju Marki w AZ.pl. – Nowoczesna poczta AZ.pl umożliwia użytkownikowi samodzielne wybranie domeny, w której zlokalizowana będzie ich skrzynka. Co więcej, zakładając konto w AZ.pl, klienci mogą korzystać z obowiązujących promocji. W przypadku aktualnej, czyli „6 domen .pl za 0 złotych”, adres .pl dostają za darmo.”

 

Poczta w AZ.pl dla firm i użytkowników prywatnych

Nowa usługa AZ.pl dostępna będzie w dwóch wariantach – w pakiecie XCHANGE Email dla firm, oraz PRIVATE Email dla firm i użytkowników prywatnych.

 

Decydując się na XCHANGE Email dla firm:

- Zarządzanie dokumentami on-line

Otrzymujesz dostęp do edytora dokumentów tekstowych i popularnych arkuszy kalkulacyjnych on-line.

- Praca zespołowa

Zakładasz mobilne biuro, w ramach którego możesz współdzielić ze swoim zespołem pliki, zadania, oraz kalendarze. Możecie też wspólnie edytować dokumenty on-line.

- Dodatkowa przestrzeń dyskowa OX Drive

Otrzymujesz dodatkową przestrzeń dyskową OX Drive o pojemności 10 GB.

- Mobilny dostęp i synchronizacja

Uzyskujesz stały dostęp do skrzynki e-mail – zawsze i wszędzie. Wystarczy telefon lub tablet. Ponadto, poczta AZ.pl umożliwia zdefiniowanie automatycznej synchronizacji z urządzeniami mobilnymi.

- Dowolna ilość wygodnych skrzynek pocztowych

Nie musisz wybierać spośród narzuconych pakietów, sam zdecydujesz ilu skrzynek potrzebujesz i jaki powinny być skonfigurowane.

- Adres w wybranej domenie

Możesz sam zdecydować co w Twoim adresie e-mail będzie po znaku „@”. Dodatkowo korzystając z promocji, np. „6 domen .pl za 0 zł”, Twój unikalny adres dostaniesz za darmo.

- Nielimitowana wielkość wiadomości

Wyślesz każdą wiadomość bez względu na wielkość pliku, który do niej załączysz.

- Wolność od spamu

Zapewniasz sobie komfort korzystania z poczty, dzięki nowoczesnym filtrom antyspamowym i brakowi reklam.

 

Decydując się na PRIVATE Email dla firm i osób prywatnych:

- Komfortowa poczta

Unikasz reklam i spamu w Twojej poczcie, dzięki nowoczesnym filtrom antyspamowym.

- Adres w wybranej domenie

Możesz sam stworzyć swój unikalny adres e-mail, decydując co u Ciebie będzie po znaku „@”. Korzystając z obowiązujących promocji, np. „6 domen .pl za 0 zł”, możesz nawet otrzymać wymarzony adres za darmo.

- Prydatne funkcjonalności

Możliwość organizowania własnej poczty, ale także dostęp do kalendarza, listy zadań i książki kontaktowej

- Zdalny dostęp

Dostęp do skrzynki e-mail masz zawsze i wszędzie. Wystarczy telefon lub tablet.

 

Przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z nowej usługi pocztowo-biurowej AZ.pl, pakiet PRIVATE Email kosztował będzie tylko 18 złotych w skali roku, czyli dokładnie 1,5 złotego miesiecznie. W przypadku XCHANGE Email będzie to 72 złote w skali roku za licencję, co w rozbiciu wyniosłoby 6 złotych miesięcznie. Niewygórowana cena za spokój, oraz możliwości edycji i kooperacji, które daje poczta wolna od spamu i reklam, oferowana przez AZ.pl. Dodatkowo, wszyscy użytkownicy mogą przetestować usługę za darmo przez pierwsze 14 dni. Bez żadnych zobowiązań.


dostarczył infoWire.pl
Źródło AZ.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #oraz   #pl   #PR   #wsp