IT i technologie LIFESTYLE

Top Eleven – polskie drużyny prezentują defensywny styl gry

Data publikacji: 2015-05-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Top Eleven – polskie drużyny prezentują defensywny styl gry
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Według wyników badania przeprowadzonego przez producenta gry Top Eleven – najpopularniejszego menedżera piłkarskiego online – Polacy stawiają na obronę.

Top Eleven - polskie drużyny prezentują defensywny styl gry LIFESTYLE, IT i technologie - Według wyników badania przeprowadzonego przez producenta gry Top Eleven - najpopularniejszego menedżera piłkarskiego online - Polacy stawiają na obronę.

Według wyników badania przeprowadzonego przez producenta gry Top Eleven – najpopularniejszego menedżera piłkarskiego online – Polacy stawiają na obronę.

 

Po głębszej analizie informacji zebranych przez firmę Nordeus, producenta mobilnej gry – menedżera piłkarskiego Top Eleven – okazało się, iż wiele stereotypów dotyczących stylu gry poszczególnych krajów można odłożyć do lamusa.

 

Podczas gdy narodem, który kładzie największy nacisk na defensywę są Niemcy, najbardziej agresywni są menedżerowie z Hiszpanii, ale mimo tego faktu nie stosują oni barcelońskiego modelu gry i preferują długie zagrania.

 

Polscy gracze są podobni charakterem do niemieckich – grają raczej defensywnie i zwykle korzystają tylko z jednego napastnika, najprawdopodobniej naśladując w ten sposób polską reprezentację. Mimo stosowania podobnej taktyki, polscy gracze – menedżerowie nie szkolą swoich zawodników tak często i intensywnie jak Niemcy.

 

Z kolei jedyną wspólną cechą Polaków i Hiszpanów jest ich preferencja do łagodnych wejść w piłkę, w przeciwieństwie do Anglików, którzy zdecydowanie wolą ostro atakować. W świecie wirtualnego  futbolu najbardziej uparci są Brytyjczycy, którzy najrzadziej zmieniają swoją taktykę w trakcie sezonu.

 

Wszystkie powyższe obserwacje oraz wiele dodatkowych zostały wybrane z obszernej bazy danych gry Top Eleven, która zawiera fakty dotyczące zachowań wirtualnych menedżerów futbolowych z całego świata. Każdego miesiąca w grę Top Eleven angażuje się ponad 10 milionów osób, każdego dnia 4 miliony graczy loguje się do serwisu, aby zarządzać własnym klubem futbolowym i konkurować ze znajomymi oraz innymi graczami na międzynarodowej arenie.
 

Informacje o grze Top Evelen 2015:

Gra Top Eleven miała swoją premierę w 2010 roku, a od tego czasu stała się najpopularniejszą grą sportową na świecie – Top Eleven może się pochwalić 100 milionów zarejestrowanych użytkowników, 10 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie i 4 milionami graczy aktywnych każdego dnia*. Gra została stworzona przez firmę Nordeus, wielokrotnie nagradzanego dewelopera gier z Belgradu (Serbia). José Mourinho jest oficjalnym ambasadorem gry Top Eleven 2015. Grę można pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple Store i Google Play Store. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.topeleven.com. Zachęcamy też do śledzenia @topeleven na Twitterze.

*Dane z AppStats dotyczące liczby codziennych aktywnych użytkowników w serwisie Facebook.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Top Eleven - polskie drużyny prezentują defensywny styl gry LIFESTYLE, IT i technologie - Według wyników badania przeprowadzonego przez producenta gry Top Eleven - najpopularniejszego menedżera piłkarskiego online - Polacy stawiają na obronę.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts