IT i technologie LIFESTYLE

Sieć KiK przyłapana w sieci

Data publikacji: 2014-09-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sieć KiK przyłapana w sieci
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

KiK.Polska – Polub nas na Facebook! Czytaj z nami Szafa-kiki.pl

Sieć KiK przyłapana w sieci LIFESTYLE, IT i technologie - KiK.Polska – Polub nas na Facebook! Czytaj z nami Szafa-kiki.pl

Poszukiwana: marka KiK. Rysopis: dwa i pół roku, atrakcyjny wygląd i korzystna oferta. Znaki szczególne: zainteresowanie modą i designem. Podobno można ją będzie przyłapać 1 października w sieci, na facebook’owym fanpage’u KiK Polska i blogu Szafa-kiki.pl. Wszystkich, którzy zobaczą poszukiwaną prosimy o pilne zameldowanie się na wskazanych stronach i oczywiście – dużo lajków.

Fani odzieżowej marki KiK mogą być teraz na bieżąco z wszystkimi trendami, jakie kreują dla nich projektanci. Stawiając na interakcję z klientem, KiK rozwija swoją działalność w obszarze ePR – 1 października uruchomił wyczekiwany fanpage i blog. Na facebook’owym profilu firmy będą prezentowane nowe propozycje z aktualnych kolekcji KiK, ale również ciekawostki i nowinki związane z działaniami sieci w Polsce. Blog będzie z kolei przedstawiać – oczami pomysłowej i świetnie zorientowanej w świecie mody KiKi – ciekawe przygody bohaterki.

Firmowy fanpage na portalu Facebook będzie nie tylko źródłem ciekawych informacji o KiK, ale przede wszystkim platformą komunikacyjną na linii KiK – konsumenci. Oprócz ciekawostek i propozycji stylizacji modowych, fani znajdą tam wiele akcji promocyjnych i konkursów z nagrodami, a także będą na bieżąco informowani o ofercie sieci sklepów KiK i działaniach społecznych marki. Na fanpage’u będą pojawiały się treści w dużej mierze związane z najnowszymi trendami i modną odzieżą w atrakcyjnych cenach, które staną się inspiracją do tworzenia własnych zestawów.
 
Równolegle marka stworzyła blogowego brand-hero – KiKę, która podzieli się z czytelnikami pomysłami na niedrogie, efektowne stylizacje na każdą okazję, podpowie jak modnie ubrać dzieci i jak pomysłowo udekorować dom. Szafa-kiki.pl, czyli oficjalny blog marki KiK, w przystępnej formie zaprezentuje światowe trendy i świetne propozycje z rodzimego podwórka, zarówno stylizacji modowych, jak i designerskich dodatków i dekoracji do wnętrz.

Na start rozdajemy rabaty! Dla każdego fana 10% na odzież damską i bieliznę, do wykorzystania podczas weekendu 11-12 październik oraz 10% na tekstylia dla dzieci i niemowląt, do wykorzystania w dniach 25-26 październik.

KiK.Polska – Polub nas na Facebook!
Czytaj z nami Szafa-kiki.pl

KiK Textil sp z o.o.
ul. Modrzewskiego 15/17
50-156 Wrocław
Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00
Faks: + 48(0) 71 377 44 01
E-Mail: [email protected]
www.kik-textilien.com

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sieć KiK przyłapana w sieci LIFESTYLE, IT i technologie - KiK.Polska – Polub nas na Facebook! Czytaj z nami Szafa-kiki.pl
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts