Wiadomości branżowe

Nowy serwis Grupy Allegro

Teaser

Ruszył nowy serwis Grupy Allegro – inspiracje.allegro.pl. Serwis dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którzy szukają pięknych i niepowtarzalnych przedmiotów . To miejsce ekspozycji wyjątkowych, wyselekcjonowanych ofert z serwisu Allegro, ale i źródło inspiracji, pomysłów zakupowych i prezentowych.

Od dzisiaj użytkownicy Allegro mogą szukać zakupowych inspiracji w nowym serwisie inspiracje.allegro.pl. Dzięki wyselekcjonowanej ofercie  użytkownicy mogą w łatwy sposób dotrzeć do ciekawych, niepowtarzalnych przedmiotów i natychmiast dokonać zakupu poprzez Allegro. Natomiast Sprzedający zyskują dodatkowe miejsca do ekspozycji i promocji swoich produktów. Nowy serwis dostarcza również wrażeń estetycznych, oferty prezentowane są w formie ściany atrakcyjnych zdjęć wraz z cenami, przegląda się je jak katalog.
- Cena przestaje być głównym języczkiem u wagi klienta, a liczy się ciekawy, nietuzinkowy produkt, w dobrej jakości. Dlatego z 32 milionów ofert dostępnych na Allegro wybieramy te najbardziej według nas interesujące - mówi Michał Markowski, dyrektor Działu Rozwoju Allegro.pl. Zależało nam również, żeby serwis był estetyczny, ale też prosty w obsłudze. Poruszanie się po inspiracje.allegro ułatwia podział na kategorie: dla niego, dla niej, dziecko, dom i gadżet. Coś dla siebie znajdą kobiety i mężczyźni zainteresowani modą, rodzice szukający czegoś dla dziecka oraz osoby zainteresowane ciekawymi gadżetami i wystrojem wnętrz. Wyszukane oferty można dodać do zakładki ulubione i tym samym dokonać wstępnej selekcji intersujących nas przedmiotów – dodaje Markowski.

To dopiero początek, serwis będzie stale rozwijany. W przyszłości planowane jest również udostępnienie wersji mobilnej platformy.

< 241457" >
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #com   #dla   #jest   #pracy