Popraw Wiadomości branżowe

Nocoty.pl ulubionym serwisem plotkarskim

Nocoty.pl, serwis plotkarski Wirtualnej Polski, najpopularniejszy w kategorii „Plotki, życie gwiazd” marcowego badania Megapanel. Witryna wyprzedziła konkurencję pod względem liczby użytkowników, pozostawiając w tyle m.in. serwisy pudelek.pl czy plejada.pl.

Nocoty.pl to obecnie najpopularniejsza witryna o tematyce plotkarskiej w polskiej sieci. Miesięcznie odwiedza ją ponad 2,5 mln użytkowników, plasując ją na pierwszym miejscu serwisów w kategorii „Plotki, życie gwiazd” (za: Megapanel, marzec 2013).

– Show-biznes, gwiazdy, czerwone dywany, to fascynujący świat. – mówi Basia Żelazko, koordynator serwisu nocoty.pl w Wirtualnej Polsce – Internauci, jak sądzę, docenili entuzjazm, z jakim nasza redakcja podchodzi do tego tematu. Zajęcie pierwszego miejsca to dla nas olbrzymi sukces, na który ciężko pracowaliśmy. Staramy się stworzyć atrakcyjne miejsce, które zapewni czytelnikom rozrywkę i jednocześnie pozwoli im być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami z życia celebrytów.

Nocoty.pl powstało w 2007 roku i od tamtej pory nieprzerwanie utrzymuje się w czołówce serwisów plotkarskich w polskim internecie. Fanom gorących newsów ze świata show-biznesu, nocoty.pl zapewnia stały dostęp do tego, co w świecie gwiazd najciekawsze, ale i… najbardziej skandaliczne. Dzięki licznym galeriom zdjęć, filmom i stale aktualizowanym newsom, pozwala być zawsze na topie. Serwis współpracuje także ze stacjami telewizyjnymi, m.in. Polsat Cafe (cykliczny udział ekspercki koordynatora w programie „Aleja Sław”) czy VIVA Polska. Nocoty.pl bawi, zaskakuje i uprzejmie donosi…


Więcej informacji:
nocoty.pl*Megapanel PBI/ Gemius, marzec 2013


< 241397" >
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dostawcy Infrastruktury Roku   #Firma Ericsson   #Nowym Jorku   #sieci