Wiadomości branżowe

Netia reklamuje usługi dla biznesu

Z początkiem maja rozpoczęła się kampania reklamowa Netii, promująca nową ofertę kompleksowych usług zintegrowanej komunikacji dla biznesu - Netia Office Anywhere™ oraz zaawansowanych wideokonferencji – Netia Video Anywhere™. Kampanię, obejmującą reklamy, advertoriale i materiały sponsorskie w prasie oraz TV, zaplanowano na dwa miesiące, do końca czerwca br.

W prasie i telewizji pojawiły się reklamy i materiały sponsorowane, promujące nową usługę Netii dla biznesu o nazwie Netia Office Anywhere™, opartą na rozwiązaniu firmy Microsoft – Lync 2013 oraz zaawansowanych wideokonferencji o nazwie Netia Video Anywhere. Kampania w prasie obejmuje tytuły opiniotwórcze, takie jak Forbes, Newsweek, Polityka i Gazeta Wyborcza oraz branżowe (advertoriale profilowane dla branży finansowej, samorządowej, IT oraz HR).

W telewizji natomiast usługi biznesowe Netii promują 30-sekundowe spoty na antenie kanałów Discovery Channel, Discovery Science i TLC. Spoty utrzymane są w stylistyce ciekawostek („Czy wiesz, że…”), połączonych z informacją o rozwiązaniach Netii. Pierwszy z filmów dostępny jest na kanale Netii na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=Z24cmGZ9N7Y.

Ponadto, do końca czerwca, na antenie TVN24 pojawiać się będą 8-sekundowe billboardy sponsorskie programu Traffic.

Kreacją i produkcją kampanii zajęły się agencja Brasil oraz dom produkcyjny Timecode. Za zakup i planowanie mediów do kampanii promującej usługi Netii, zapewniające nowoczesną komunikację w biznesie, odpowiada dom mediowy Carat Polska. 

Netia Office Anywhere™ to przystępne cenowo narzędzia komunikacyjne, dostępne dla wszystkich klientów biznesowych, niezależnie od wielkości, od mniejszych firm aż po największe korporacje. Dzięki NOA użytkownicy korzystają z jednej aplikacji, która integruje różne kanały komunikacji. Elementy Netia Office Anywhere™, takie jak np. pełna integracja z usługami telefonii stacjonarnej, zarządzanie statusem obecności, współdzielony kalendarz, wspólna książka adresowa czy synchronizacja z różnymi urządzeniami mobilnymi, pozwalają użytkownikom na znaczną oszczędność czasu.

Netia, jako jedyny dostawca w Polsce, oferuje rozwiązania Lync 2013 w pełni zintegrowane z usługami telefonii IP. W praktyce oznacza to, że wystarczy kliknąć na odpowiedni kontakt w dowolnej aplikacji, a aparat telefoniczny sam wybierze odpowiedni numer i nawiąże połączenie.

Netia Video Anywhere™ to usługa wielostronnych wideokonferencji w jakości HD - stworzona wspólnie z firmą Vidyo - dostępna zarówno na smartfonach, tabletach, jak i komputerach osobistych. Usługa wideokonferencyjna Netii to rozmowy w jakości HD z dowolnego miejsca z możliwością udostępniania np. dokumentów, czy prezentacji, przy użyciu standardowych urządzeń, bez potrzeby inwestowania w drogie i skomplikowane systemy. Dzięki Netia Video Anywhere™ z profesjonalnego rozwiązania wideokonferencyjnego mogą korzystać wszyscy pracownicy, a nie tylko kadra zarządzająca.

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

< 241091" >
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jego   #jest   #NET   #pl