IT i technologie LIFESTYLE

JUŻ ZA CHWILĘ. ON, IPHONE 7. POLSKA PREMIERA W MEDIA MARKT i SATURN.

Data publikacji: 2016-09-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: JUŻ ZA CHWILĘ. ON, IPHONE 7. POLSKA PREMIERA W MEDIA MARKT i SATURN.
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Nie przegap. Bądź pierwszy. Noc z czwartku na piątek. Dwa miasta. I ON, iPhone 7. Polska premiera w sklepach Media Markt i Saturn.

JUŻ ZA CHWILĘ. ON, IPHONE 7. POLSKA PREMIERA W MEDIA MARKT i SATURN. LIFESTYLE, IT i technologie - Nie przegap. Bądź pierwszy. Noc z czwartku na piątek. Dwa miasta. I ON, iPhone 7. Polska premiera w sklepach Media Markt i Saturn.

Nocą, 23 września, na polskim rynku zadebiutuje wyczekiwany iPhone 7. Dokładnie minutę po północy w  Krakowie i Warszawie, w wybranych sklepach Media Markt i Saturn, rozpocznie się premierowa sprzedaż iPhone 7.  Urządzenie trafi do sklepów w dwóch wersjach – podstawowej (4,7 cala) oraz Plus z większym, 5,5-calowym wyświetlaczem, 3 GB pamięci operacyjnej oraz podwójnym aparatem fotograficznym.

Miłośników marki Apple i ich flagowego smartfona nie trzeba zachęcać do zakupu, są świadomi jego niekwestionowanych zalet.  I tym razem Apple potwierdza, że jest najważniejszym producentem elektroniki na świecie.  W najnowszym wydaniu iPhone 7 zyskał ciekawe innowacje, o których warto krótko wspomnieć. Wodoszczelność[1], głośniki stereo, udoskonalony aparat fotograficzny, w którym wyróżnia się przysłona f/1.8 oraz sześcioelementowy obiektyw. Dodajmy do tego jeszcze bardziej wydajną baterię i nowy ekran Retina HD z rozszerzoną gamą kolorów wyświetlanych w standardzie filmowym. Zdecydowanie iPhone 7 to najbardziej zaawansowany smartfon Apple.

Jednymi z pierwszych sklepów w Polsce, w których będziecie mogli kupić iPhone 7, będą Media Markt i Saturn.

iPhone 7 dostępny będzie 23 września od godz. 0.01 w sklepach:

Warszawa – Media Markt CH Okęcie, Al. Krakowska 61

Warszawa – Saturn CH Arkadia, ul. Jana Pawła 10

Kraków – Saturn Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

 

[1] Klasa IP67 zgodnie z normą IEC 60529.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
JUŻ ZA CHWILĘ. ON, IPHONE 7. POLSKA PREMIERA W MEDIA MARKT i SATURN. LIFESTYLE, IT i technologie - Nie przegap. Bądź pierwszy. Noc z czwartku na piątek. Dwa miasta. I ON, iPhone 7. Polska premiera w sklepach Media Markt i Saturn.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts