IT i technologie LIFESTYLE

H59 – słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie

Data publikacji: 2015-08-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: H59 – słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Trudno jest przetrwać pierwsze miesiące poruszając sie komunikacją miejską czy nie mogąc odstresować się po całym dniu szkolnej udręki przy ulubionej grze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – H59 czyli słuchawki, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby.

H59 – słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie LIFESTYLE, IT i technologie - Trudno jest przetrwać pierwsze miesiące poruszając sie komunikacją miejską czy nie mogąc odstresować się po całym dniu szkolnej udręki przy ulubionej grze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – H59 czyli słuchawki, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby.

Musimy Was zasmucić – wakacje właśnie dobiegają końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest przetrwać pierwsze miesiące poruszając sie komunikacją miejską, słuchając gwaru szkolnych boisk czy nie mogąc odstresować się po całym dniu szkolnej udręki przy ulubionej grze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – H59 czyli słuchawki, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby.

Czas nastroić się na pełnię wygody

Gracze i miłośnicy muzyki – domyślamy się, że potraficie spędzić naprawdę dużo czasu w słuchawkach. Jeśli szczególnie zależy Wam na pełnym komforcie, H59 stworzono specjalnie dla Was. By zapewnić maksimum wygody, poduszki przy słuchawkach oraz na pałąku wykonano ze specjalnej gąbki, która dostosuje się do kształtu Waszych uszu. Dzięki temu nawet przy kilku godzinach korzystania nie poczujecie, że macie słuchawki na głowie, a Wy w pełni będziecie mogli oddać się rozgrywce.

Zawsze i wszędzie

H59 charakteryzuje nowoczesny, gamingowy design, który nadaje słuchawkom niesamowitego charakteru. Sprzęt oferuje szeroki zakres pasma przenoszenia (20 Hz-20 kHz), czułość na poziomie 60 dB oraz dynamikę głośników równej 107dB, dzięki czemu wyraźnie usłyszycie czyste, wysokie tony oraz głębokie brzmienie basów.

Uniwersalne zastosowanie

Dzięki dołączonemu do zestawu adapterowi PC 2x mini jack o długości jednego metra, H59 są kompatybilne z wszystkimi PC-tami, laptopami (nawet starszymi modelami), konsolami czy smartfonami dostępnymi na rynku. Dzięki 1,5 m przewodowi oraz możliwości regulacji dźwięku na słuchawkach wykorzystywanie ich zarówno w domu, jak i poza nim będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek. Ponadto możliwość odpięcia od nich elastycznego mikrofonu, sprawia, że w ciągu jednej chwili możemy zamienić nasz gamingowy headset w wygodne słuchawki stereo.

Produkt dostępny jest na rynku w cenie 89 zł.

 

Zobacz wideo jak prezentują się słuchawki H59

 

Cechy produktu:

– Dynamika głośników: 107 dB

– Długość kabla: 1,5 m

– Złącze: 3,5mm 4-pin mini-jack

– System audio: stereo

– Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20000 Hz

– Impedancja głośników: 32Ω

– Czułość mikrofonu: -60 dB

 

Wymagania sprzętowe:
 

– Windows XP, Vista, 7, 8, 10

– Mac OS X 10.5 i nowsze (PLUG&PLAY)

– Chrome OS (PLUG&PLAY)

– Linux kernel 2.6+ (PLUG&PLAY)

– 3.5 mm 4-pin mini-jack

 

 

O Natec Genesis

 

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r.  Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

 

www.genesis-zone.com lub FB

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
H59 – słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie LIFESTYLE, IT i technologie - Trudno jest przetrwać pierwsze miesiące poruszając sie komunikacją miejską czy nie mogąc odstresować się po całym dniu szkolnej udręki przy ulubionej grze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – H59 czyli słuchawki, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts