IT i technologie LIFESTYLE

Gamingowe combo pod choinkę

Data publikacji: 2015-12-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gamingowe combo pod choinkę
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Grudzień to gorący okres poszukiwania prezentów, które sprostają oczekiwaniom obdarowanych. Jeśli właśnie zastanawiacie się nad ciekawym podarunkiem dla gracza, powinniście zwrócić uwagę na zestawy sprzętu gamingowego. Jedną z takich propozycji jest Natec Genesis CX33.

Gamingowe combo pod choinkę LIFESTYLE, IT i technologie - Grudzień to gorący okres poszukiwania prezentów, które sprostają oczekiwaniom obdarowanych. Jeśli właśnie zastanawiacie się nad ciekawym podarunkiem dla gracza, powinniście zwrócić uwagę na zestawy sprzętu gamingowego. Jedną z takich propozycji jest Natec Genesis CX33.

Grudzień to gorący okres poszukiwania prezentów, które sprostają oczekiwaniom obdarowanych. Jeśli właśnie zastanawiacie się nad ciekawym podarunkiem dla gracza, powinniście zwrócić uwagę na zestawy sprzętu gamingowego. Jedną z takich propozycji jest Natec Genesis CX33, który lada moment wejdzie do sprzedaży.

Konstrukcja membranowa
Serce klawiatury w CX33 stanowi membrana, która zapewnia stosunkowo niski poziom hałasu, za co mogą ją docenić szczególnie nocni gracze. Większość osadzonych na niej klawiszy wyposażono w przydatną podczas dynamicznych gier funkcję anti-ghost, pozwalająca na rejestrowanie indywidualnych kliknięć, a także funkcję blokowania klawiszy Windows. Z myślą o graczach preferujących szybką zmianę opcji multimedialnych z poziomu peryferii, klawiaturę dodatkowo wyposażono z przyciski multimedialne.

Dla większej wygody
Jak zapewnia producent, zestaw ma cechować duża wygoda użytkowania. Właśnie dlatego urządzenie wyposażono w podparcie dla nadgarstków oraz gumowe nóżki uniemożliwiające przesuwanie się jej w najmniej odpowiednim momencie. Obudowę wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, a litery pokryto warstwą UV zapobiegającą ścieraniu się nadruku.

Mysz
Mysz w CX33 wyposażono w sensor optyczny Avago 5050 o maksymalnej rozdzielczości 3500 DPI. Oferuje ona możliwość dynamicznej zmiany DPI między czterema poziomami, do których można przypisać dowolny kolor podświetlenia. Kontrolę nad rozdzielczością zapewnia wbudowany wskaźnik rozdzielczości. Dzięki swojej ergonomii produkt sprawdzi się wśród „palm” – i „fingertip gripowców”.

Większe możliwości
Dołączone do gryzonia oprogramowanie umożliwia przypisanie funkcji 6 przyciskom programowalnym, precyzyjną zmianę DPI od 250 do 3500, ustawienie szybkości raportowania w zakresie 125-1000 Hz czy konfigurację czasu reakcji podwójnego kliknięcia. Soft umożliwia również stworzenie i zapisanie w pamięci myszy do 4 różnych profili, co sprawdza się szczególnie wśród osób grających w różne gatunki gier.

Zestaw CX33 będzie dostępny w sprzedaży od przyszłego tygodnia w cenie 119 zł.

 

Najważniejsze cechy produktu:

Klawiatura:
– typ mechanizmu – membrana
– funkcja anti-ghost na większości klawiszy
– funkcja blokowania klawiszy Windows
– pokrycie warstwą UV zapobiegającą ścieraniu
– gumowe nóżki zapobiegające przesuwaniu się klawiatury
– klawisze multimedialne
– podparcie dla nadgarstków

Mysz:
– sensor optyczny Avago 5050
– maksymalna rozdzielczość – 3500 DPI
– 4 poziomy dynamicznej zmiany DPI
– wskaźnik poziomu DPI
– szybkość raportowania 125-1000 Hz
– możliwość zapisania 4 profili
– możliwość ustawienia czasu reakcji podwójnego kliknięcia
– ergonomiczny kształt
– oprogramowanie umożliwiające konfigurację opcji myszy 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gamingowe combo pod choinkę LIFESTYLE, IT i technologie - Grudzień to gorący okres poszukiwania prezentów, które sprostają oczekiwaniom obdarowanych. Jeśli właśnie zastanawiacie się nad ciekawym podarunkiem dla gracza, powinniście zwrócić uwagę na zestawy sprzętu gamingowego. Jedną z takich propozycji jest Natec Genesis CX33.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Similar Posts