eBay przy współpracy z trzema wybitnymi kanadyjskimi projektantami biżuterii stworzył ekskluzywną kolekcję walentynkową dostępną również na ebay.pl

Teaser

Warszawa, 31.01. 2013

EBAY PRZY WSPÓŁPRACY Z TRZEMA WYBITNYMI KANADYJSKIMI PROJEKTANTAMI BIŻUTERII STWORZYŁ EKSKLUZYWNĄ KOLEKCJĘ WALENTYNKOWĄ DOSTĘPNĄ RÓWNIEŻ NA EBAY.PL   

Pełna blasku walentynkowa kolekcja eBay to 15 elementów biżuterii w limitowanej edycji i przystępnej cenie, zaczynającej się już od 20 $ CA*. Do współpracy zaproszono troje ciekawych kanadyjskich projektantów: Dean Davidson Designs, Foxy Originals oraz Rebekah Price Designs. Kolekcja jest dostępna wyłącznie na eBay od 15 stycznia do 28 lutego 2013.

 

Każdy z 15 elementów kolekcji został przygotowany zgodnie z indywidualnym stylem projektantów w przystępnych cenach, np. pozłacany naszyjnik w kształcie rozety za 61,77 PLN, srebrna bransoletka w formie połączonych listków 123,55 PLN, czy piękny naszyjnik z rubinowych, różowych i przeźroczystych kryształków Swarovskiego w cenie 308,86 PLN. „Kolekcja walentynkowa jest wyrazem starań eBay, aby dostarczać wyjątkowe i inspirujące przedmioty dla naszych użytkowników. Chcielibyśmy również łączyć kupców, projektantów i sprzedawców modowych na całym świecie” powiedział Andrea Stairs, contry manager eBay Kanada.

 Kolekcja dostępna jest pod adresem http://stores.ebay.pl/valentinescollective

 *61,77 PLN. Dostawa na całym świecie, cena transportu różni się w zależności od kraju doręczenia.

 

Kilka słów o projektantach i ich propozycjach:

 Dean Davidson Designs - doceniany na świecie projektant biżuterii. Jego prace polecane są przez stylistów Vouge, Harper’s Bazaar czy InStyle. Biżuterię jego projektu noszą Jennifer Hudson, Iman, Jessica Alba, Sofia Vergara. W skład kolekcji przygotowanej dla eBay wchodzą bransoletka, kolczyki i naszyjniki wykonane z pozłacanego mosiądzu i kryształów Swarovskiego.

 

Foxy Originals -  tworząJennifer Ger i Suzie Chemel. Charakterystyczne dla ich kolekcji są unikalne i zabawne elementy biżuterii, które pomagają młodym kobietom na całym świecie błyszczeć, zwłaszcza w tak wyjątkowy dzień jak walentynki. W ich kolekcji znajdziemy bransoletki, kolczyki, naszyjnik, a także dla panów parę męskich spinek do koszuli.

 

Rebekah Price Designs - jej kolekcje zachwycają ponadczasową klasyką. Projekt stworzony dla eBay zawiera kolczyki, naszyjnik, i bransoletki wykonane z rubinowych, różowych i przeźroczystych kryształów Swarovskiego.

 

 

Informacje o eBay Inc.:

Założona w 1995 roku w San Jose, w Kalifornii firma eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) jest światowym liderem wśród platform handlowych i płatności, łączącym milion sprzedawców i kupujących. Czyni to za pośrednictwem serwisu eBay, największego na świecie serwisu zakupowego on-line, który pozwala użytkownikom kupować i sprzedawać w prawie każdym kraju na świecie. Dzięki pośrednictwu PayPal, zarówno klienci indywidualni jak i firmy mogą łatwo i szybko wysyłać oraz odbierać cyfrowe płatności. Za pomocą GSI, który ułatwia globalnym przedsiębiorstwom e-handel, możliwa jest wielokanałowa sprzedaż detaliczna oraz marketing cyfrowy. X.commerce, e-handlowa platforma wspierająca misję eBay Inc. umożliwia handel, łącząc zasoby technologiczne i społeczności deweloperów z eBay, PayPal i Magento. Wyspecjalizowana platforma handlowa StubHub jest największym na świecie serwisem handlu biletami, który zrzesza miliony użytkowników. Po więcej informacji na temat firmy i globalnych marek z jej portfolio zapraszamy na stronę: www.ebayinc.com.

 

 

< 233502" >
Źródło ebay. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top