Wiadomości branżowe

Duży plus w Netii – TV i internet przez pół roku za 1 zł/miesiąc

Teaser

Specjalnie dla klientów niezadowolonych ze swoich dotychczasowych operatorów płatnej telewizji, Netia udostępniła ofertę, w ramach której TV Pakiet Praktyczny wraz z szybkim dostępem do internetu na sieciach własnych, oferuje przez 6 miesięcy za 1 zł miesięcznie, a od 7. miesiąca już od 79,90 zł miesięcznie.

Dnia 5 kwietnia br. Netia udostępniła we wszystkich swoich kanałach sprzedaży specjalną ofertę Na Maxa V – 6 miesięcy za 1 zł (CU, ETTH), w ramach której Pakiet TV Praktyczny i dostęp do internetu Max 20 kosztuje tylko 1 zł przez pierwsze 6 miesięcy. Po okresie promocyjnym cały pakiet (z e-fakturą) kosztuje 79,90 zł miesięcznie. Oferta Pakiet TV Praktyczny i internet Max 50 lub 100 (w zależności od technologii) kosztuje w ramach tej promocji 11 zł miesięcznie (z e-fakturą) przez pierwsze 6 miesięcy a od 7. miesiąca 89,90 zł miesięcznie.       

Pakiet Praktyczny to podstawowa oferta TV Netii, zawierająca 36 popularnych kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości (również w HD): TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, Polsat, TV4, TV 6, TV Puls, TVN Siedem, TVN 24, TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TTV, TVN Style, TVN Turbo, TVP Kultura, TVP Polonia, TV Puls 2, TVP Seriale, AXN HD, MiniMini+, BabyTV, Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, Polsat Sport News, Discovery Channel, TLC, Animal Planet, National Geographic, TVP Historia, Rodin TV, TV Trwam, Eska TV, Polo TV, Stars TV.

Usługa TV Netii nie ogranicza się jednak wyłącznie do zwykłych kanałów linearnych. Netia oferuje Telewizję Osobistą™, czyli ofertę programową wraz z nowoczesnym dekoderem - Netia Playerem, dzięki którym to użytkownik sam decyduje co, kiedy, gdzie i na czym ogląda, korzystając z bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów internetu lub własnych multimediów. Jednym z kluczowych elementów Telewizji Osobistej Netii jest HBO GO - serwis wideo na żądanie z produkcjami HBO, dostępny na komputerach osobistych, tabletach i smartfonach. W Netii (operator oferuje tę usługę jako pierwszy w Polsce) serwis HBO GO dostępny jest także na ekranie telewizora. Cechą charakterystyczną oferty Netii, jest też fakt, iż zakup HBO HD z HBO GO jest możliwy nawet bez zakupu usługi płatnej TV.

Oferta specjalna z 6 miesiącami TV i internetu za 1 zł dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów na sieciach własnych Grupy Netia. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy. Klienci będący w zasięgu innych technologii mogą skorzystać z aktualnej oferty, ogłoszonej zaledwie kilka tygodni temu (informacja prasowa nt. oferty Na czasie: http://media.netia.pl/pr/236229/na-czasie-nowe-oferty-grupy-netia). Dla obecnych klientów Netii, zainteresowanych dokupieniem usługi TV, operator oferuje indywidualne warunki, które są prezentowane podczas rozmowy z konsultantami.

***

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

 

< 238640" >
Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #kt   #pl   #sieci   #tak