Wiadomości branżowe

Dodaliśmy MAGGI do Facebooka!

Teaser

Kultowa przyprawa MAGGI ma swój oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Jej fani znajdą tu aktualności, przydatne porady, przepisy, zdjęcia apetycznych potraw, a przede wszystkim miłą atmosferę do dyskusji i wymiany kulinarnych inspiracji!

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że MAGGI jest prawdziwą ikoną smaku, przyprawą od ponad stu lat używaną przez swoich zagorzałych wielbicieli, stosowaną zarówno w domowych kuchniach, jak i w wielu restauracjach na całym świecie. Nie mogło jej więc zabraknąć również na Facebooku! Fani MAGGI mogą na jej oficjalnym profilu wymieniać się przepisami, dzielić swoim kulinarnym doświadczeniem, szukać porad i inspiracji, a dodatkowo znajdą tu także wiele ciekawostek i praktycznych informacji.

Zdecydowaliśmy się stworzyć fanpage, bo dla wielu użytkowników Facebooka MAGGI jest produktem kultowym, bez którego nie wyobrażają sobie przygotowania żadnej potrawy. Nam zaś bardzo zależy na kontakcie z konsumentami, dzięki któremu możemy się wzajemnie inspirować. Fanpage przyprawy MAGGI działa zaledwie od 11 lutego, a już zgromadził prawie 11 000 fanów, co świadczy o  jej niezwykłej popularności – mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager marek kulinarnych w Nestlé Polska.

Miłośnicy MAGGI zawdzięczają swoją ulubioną przyprawę szwajcarskiemu przedsiębiorcy Juliusowi Maggiemu, który w 1886 roku opracował jej recepturę.  MAGGI od dnia powstania wciąż jest sprzedawana w charakterystycznej czworokątnej butelce opatrzonej żółto-czerwoną etykietą. MAGGI przywołuje na myśl smaki domowej kuchni, budzi ciepłe wspomnienia. Jej wyjatkowy smak i aromat sprawiają, że już kilka kropel MAGGI potrafi wydobyć pełnię smaku potrawy. Ta popularna przyprawa wzbogaca smak zup, jest doskonała do dań mięsnych, do tatara, a także do sałatek, sosów i marynat. Meksykanie dodają ją nawet do piwa, przyrządzając napój Michelada! Jej wyjątkowa receptura jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

***

MAGGI to ikona i niekwestionowany lider kategorii przypraw w płynie, a także jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków do potraw, dostępny na rynku już od 1886 roku! Doskonale nadaje się do zup, sałatek, ryb, sosów, dań mięsnych, pierogów, a nawet koktajli warzywnych. Zaledwie kilka kropel MAGGI wystarczy, żeby każda potrawa miała głęboki, wyrazisty smak i aromat.

< 237506" >
Źródło Winiary. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts